Masa tenisciler madalya peşinde
Dsi Bentspor minik masa tenisi takımı Türkiye şampiyonasına hazırlanıyor. Antrenör Dilek Özkan ve Ziya Öner gözetiminde müsabakalara hazırlanan minik masa tenisçiler Türkiye şampiyonasında şampiyonluğu kovalamayı düşünüyor. 17-20 Mayıs tarihleri arasında Kayseri'de yapılacak müsabakalar hakkında bilgi aldığımız antrenör Ziya Öner" Müsabakalarda takımımız adına Melis Karatay, Kübra Okni, İrem Bayat mücadele edecekler. Amacımız öncelikle kulübümüzü ve ilimizi en iyi şekilde temsil etmek. Önümüzde uzun bir dönem var. İnşallah en iyi şekilde hazırlanarak Türkiye şampiyonasında başarılı neticeler alacağız" şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.