Masa tenisinde lig başlıyor
Yayınlanma:
Masa tenisi il temsilciliğinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kurumlar arası masa tenisi ligi bugün oynanacak müsabakalarla start alacak. Lig usulü her hafta sonu yapılacak karşılaşmalar sonunda dereceye girecek takımlara...
Masa tenisi il temsilciliğinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kurumlar arası masa tenisi ligi bugün oynanacak müsabakalarla start alacak.
Lig usulü her hafta sonu yapılacak karşılaşmalar sonunda dereceye girecek takımlara ödüller verilecek. Konu ile ilgili olarak Masa tenisi il temsilcisi Musa Güner" Müsabakalara birçok kurumumuzun katılmasını bekliyoruz. İnşallah her yıl olduğu gibi yine renkli ve zevkli maçlar izleriz. Katılan tüm takımlara şimdiden başarılar diliyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.