Minikler futbola doyuruyor
Yayınlanma:
Minikler ligi futbol müsabakalarına önceki gün oynanan iki karşılaşma ile devam edilirken, minik futbolcular izleyenleri yine adeta büyüledi.Atatürk dış sahasında oynanan günün ilk karşılaşmasında Telekom Orhangaziyi 6-0...
Minikler ligi futbol müsabakalarına önceki gün oynanan iki karşılaşma ile devam edilirken, minik futbolcular izleyenleri yine adeta büyüledi.
Atatürk dış sahasında oynanan günün ilk karşılaşmasında Telekom Orhangazi'yi 6-0 yenerek şov yaptı. Bu maçın ardından oynanan müsabakada ise Harb-işspor ile Sağlıkspor büyük çekişmeye sahne olan maçta 2-2 berabere kaldı. Minikler ligine bugün Atatürk dış sahasında ve Dsi alt yapı tesislerinde oynanacak toplam 4 karşılaşma ile devam edilecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.