MISIRLIOĞLU YİNE 1. OLDU
Yayınlanma:
Master atletimiz Ertuğrul Mısırlıoğlu Mustafa Kemal Paşa yol koşusunda da birinci oldu.Atletizm federasyonu tarafından düzenlenen Mustafa kemal Paşa 30 Ağustos yol koşusu Mustafa Kemalpaşa ilçesinde yapıldı. Türkiyenin dört...
Master atletimiz Ertuğrul Mısırlıoğlu Mustafa Kemal Paşa yol koşusunda da birinci oldu.
Atletizm federasyonu tarafından düzenlenen Mustafa kemal Paşa 30 Ağustos yol koşusu Mustafa Kemalpaşa ilçesinde yapıldı.
Türkiye'nin dört bir yanından atletlerin katıldığı yarışta ilimizi mastarlar de temsil eden Ertuğrul Mısırlıoğlu 16 km'yi 01.11'lik derecesi ile birinci olarak ödül aldı. Yine birinciliği kaptırmayan Mısırlıoğlu "İyi bir yarış oldu. İlimizi en iyi şekilde temsil ettiğime inanıyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.