Ne yaptın Mahmut!
Yayınlanma:
Eskişehirsporun tek gol umudu olarak baktığı Mahmut ikinci yarının başından beri siftah yapamazken Karşıyaka maçında da yüzde yüz pozisyonu değerlendiremeyerek orucuna devam etti. Oldukça kötü bir oyun çıkartan ve boş...
Eskişehirspor'un tek gol umudu olarak baktığı Mahmut ikinci yarının başından beri siftah yapamazken Karşıyaka maçında da yüzde yüz pozisyonu değerlendiremeyerek orucuna devam etti. Oldukça kötü bir oyun çıkartan ve boş kaleye atamadığı pozisyondan sonra oyundan iyice düşen Mahmut hakemin ters kararından sonra gösterdiği tepkinin faturası ağır oldu. Mahmut direkt kırmızı kart görerek cezalı duruma düşmesinin karşısında Eskişehirspor'u da bu kritik maçta 10 kişi bıraktı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.