OGÜ avantaj sağladı
Yayınlanma:
Minik kızlar hentbol il birinciliği müsabakalarında dün iki maç oynandı. Porsuk spor salonunda oynanan günün ilk karşılaşmasında Gençlikspor Üniversite Evlerini 21-7 yenmesini bildi. Günün ikinci ve en önemli karşılaşmasında...
Minik kızlar hentbol il birinciliği müsabakalarında dün iki maç oynandı. Porsuk spor salonunda oynanan günün ilk karşılaşmasında Gençlikspor Üniversite Evleri'ni 21-7 yenmesini bildi. Günün ikinci ve en önemli karşılaşmasında ise Osmangazi Üniversitesi Anadolu Üniversitesi'ni 14-12 yenerek şampiyonluk yolunda büyük avantaj sağladı. Minik kızlar hentbol il birinciliği müsabakalarına önümüzdeki hafta oynanacak maçlarla devam edilecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.