OGÜ HEDEF BÜYÜTTÜ
Minik bayanlar hentbol il birinciliği müsabakalarında şampiyonluğu elde eden Osmangazi Üniversitesi minik bayan hentbol takımı bu ayın son haftasında Antalya Alanya'da yapılacak Minikler Türkiye şampiyonası hentbol şenliğinde birinciliği hedefledi. Konu ile ilgili olarak Osmangazi Üniversitesi hentbol koordinötörü Rıdvan Söğüt" Minik sporcularımız antrenör arkadşlarımız nezaretinde hazırlıklarını sürdürüyor. İyi bir ekibimiz var. Amacımız şampiyonada öncelikle güzel bir ortaya koyarak izleyenlerin beğenisini toplamak. Minik hentbolcularımız güzel bir tecrübe olacak. İnşallah istediğimiz sonuçları alarak şampiyonadan başarılı bir şekilde döneceğiz" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.