Onlarda da dostluk havası esti
Eskişehirspor Saint Johnstone takımı ile adeta kanka oldu. 19 Temmuz'da oynanan ilk maçta başlayan iki takım arasındaki dostluk rövanş maçında da devam etti.
İskoçya'ya ayak basar basmaz Eskişehirspor kafilesi ile yakından ilgilenen Saint Johnstone başkanı Steve Brown Es-Es başkanı Halil Ünal'ı 1 dakika bile yalnız bırakmadı. Bu dostluk her iki takım başkanının çocuklarına da yansıdı. Maç öncesinde de Saint Johnstone başkanı Steve Brown Es-Es başkanı Halil Ünal'ın çocukları ve kızları stat da verilen yemekte bir araya geldi. Yemekte başkanların çocukları da hoş sohbete daldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.