SADRİ ATAM'DAN LOKALİ OLAN KULÜPLERE ÖNEMLİ UYARI...

SADRİ ATAM’DAN LOKALİ OLAN  KULÜPLERE ÖNEMLİ UYARI…
  Sivil toplum kuruluşlarının (Dernek, Vakıf) genel kurulları ve sivil toplum kuruluşlarının eğitimler dahil insanları toplu olarak biraraya getiren her türlü toplantı ve faaliyetleri ertelendi. EASKF Başkanı Sadri Atam’dan...

 


 


Sivil toplum kuruluşlarının (Dernek, Vakıf) genel kurulları ve sivil toplum kuruluşlarının eğitimler dahil insanları toplu olarak biraraya getiren her türlü toplantı ve faaliyetleri ertelendi.


 


EASKF Başkanı Sadri Atam’dan önemli uyarı geldi. Lokali olan kulüplerin dikkatini çeken Atam “çin'de başlayarak Dünya'yı tehdid etmeye devam eden ve Dünya Sağlık örgütü tarafından Pandemi olarak nitelendirilen Corona virüs salgınından ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek için Sağlık Başkanlığı Bilim Kurulu'nun aldığı karar sonrası; Sivil toplum kuruluşlarının (Dernek, Vakıf) genel kurulları ve sivil toplum kuruluşlarının eğitimler dahil insanları toplu olarak bir araya getiren her türlü toplantı ve faaliyetleri (icra-i zorunluluk gerektiren yönetim faaliyetleri hariç) 16.03.2020 pazartesi saat 24.00 itibariyle geçici olarak ertelenmiştir.


üye Kulüplerimiz tarafından kanun hükümleri çerçevesinde gerekli tedbirlerin alınarak, bu kararlara uyulması konusunda hassasiyetle davranılması gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.