Sarıcakaya'dan özür geldi
Yayınlanma:
Sarıcakayaspor kulüp başkanı Vedat Duman geçtiğimiz hafta sonu yaşanan olaylar nedeniyle kamuoyundan özür diledi. 1 Nisanda Sarıcakayada oynanan Sarıcakaya-Vişnelikspor maçında yaşanan arbade de Vişnelikspor kulüp başkanı...
Sarıcakayaspor kulüp başkanı Vedat Duman geçtiğimiz hafta sonu yaşanan olaylar nedeniyle kamuoyundan özür diledi.
1 Nisan'da Sarıcakaya'da oynanan Sarıcakaya-Vişnelikspor maçında yaşanan arbade de Vişnelikspor kulüp başkanı Ömer Altan yaralanmıştı.
Konu ile ilgili dün açıklama da bulunan Sarıcakaya Belediyespor kulüp başkanı Vedat Duman "İlçemizde oynanan maçta istenmeden çıkan olaylar nedeniyle Eskişehir kamuoyundan, Vişnelikspor ve yönetiminden özür diliyorum" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.