Şehitler için saygı duruşu
Yayınlanma:
Dün Bozüyük’te oynanan Bozüyükspor Yalovaspor maçı öncesinde şehitler için saygı duruşu yapıldı. Geçtiğimiz günlerde Tokat’ın Reşadiye ilçesinde düzenlenen hain saldırıda şehit olan 7 askerimiz için dün saygı duruşu...
Dün Bozüyük'te oynanan Bozüyükspor Yalovaspor maçı öncesinde şehitler için saygı duruşu yapıldı. Geçtiğimiz günlerde Tokat'ın Reşadiye ilçesinde düzenlenen hain saldırıda şehit olan 7 askerimiz için dün saygı duruşu yapıldı. Bozüyüksporlu taraftarlar dev Türk bayrağı açarak saygı duruşunda bulunarak bu hain saldırıyı ve terörü lanetleyerek kınadılar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.