ŞENOL’DAN GEREKÇELİ GERÇEKLER

ŞENOL'DAN GEREKÇELİ GERÇEKLER

KAMOYUNUN TAKDİRİNE BIRAKIYORUZ"Yönetim anlayışımız ve gelecek planlamamıza göre uygulamaya alınan stratejik kararlarımızın, yetersiz bilgi birikimine sahip sözde konunun uzmanları tarafından anlaşılamamasını doğal karşılayabiliriz....

KAMOYUNUN TAKDİRİNE BIRAKIYORUZ
"Yönetim anlayışımız ve gelecek planlamamıza göre uygulamaya alınan stratejik kararlarımızın, yetersiz bilgi birikimine sahip sözde konunun uzmanları tarafından anlaşılamamasını doğal karşılayabiliriz. Ancak BAL liginde geçirdiğimiz 5 yıl içinde bir kere bile en yakın deplasman maçlarımıza dahi gelme zahmeti göstermeyen, sadece telefon bilgisiyle yapılan haber ve köşe yazılarını dikkate alarak sürekli akıl vermek şeklinde bizi eleştirenleri de saygıdeğer kamuoyunun takdirlerine bırakıyoruz" diyen, ancak art niyetli diye bahsettiği basındaki haberleri doğrularcasına açıklama yapan Demirspor Kulübü Başkanı Süreyya Baki Şenol'un açıklamaları şöyle;
"Son günlerde Kulübümüz Yönetim Kurulu kararları ve bu doğrultudaki uygulamalar ile ilgili olarak basınımızda haberler ve yorumlar yer almaktadır. Bu haberlerin ve yorumların şehrimiz gençliğine ve sporuna katkı sağlamak üzere yapılmakta olduğu iyimserliği ile değerlendirdiğimizde bazı haber ve yorumların amacını aşmış olduğunu düşünmekteyiz.
ART NİYETLİ
Bu nedenle Kulübümüz uygulamaları hakkında bilgi aktarmak ve bazı düşüncelerimizi kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz.
Son günlerde kulübümüzü yıpratmaya yönelik ve art niyetli olduğuna inandığımız konularla ilgili olarak Yönetim kurulumuzca alınan kararlar özetle aşağıda belirtilmiştir.
MALZEMELERİ DEĞERLENDİRDİK
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne ait Necdet Yıldırım sahasında yeni türbinlerin yapılması için çalışmaların başlatılacağı tarafımıza bildirilmiştir. Bu nedenle kulübümüze ait olan ve atıl kalacak olan kabinler ve diğer malzemelerin, BAL sezonu tamamlandıktan sonra teslim edilmek koşulu ile satılarak değerlendirilmesine karar verdik
Ligin formalite düzeyinde kalan son iki maçında alt yapıdaki genç sporcuların maç tecrübesi kazanmaları amacıyla tecrübeli oyuncularımızın bir ağabey olarak destek vermelerini sağladık.
ARAÇLARI SATTIK
Kulübümüzün giderlerinin azaltılmasına yönelik olarak, sahip olunan imkanlarımızın daha verimli kullanılması amacı ile fayda maliyet analizi yapılmış ve bunun sunucunda demirbaşımız olan bazı araçların elden çıkartılması kararlaştırdık.
7 BRANŞTA 1888 SPORCU
Son on yılda toplam 7 branşta toplam 1888 sporcu gencimiz ile çok sayıda antrenör ve yardımcı personele çalışma ortamı sağlanmıştır. Sadece bu sezonda eskrim branşında 8 milli sporcumuz 4 yurt dışı turnuvaya katılmıştır. Kulübümüz sporcusu iki eskrimcimiz milli hakem olarak görev almıştır. Her yıl açtığımız yaz okullarına katılan ( 10 yılx150 genç ) 1500 gencimizi de ilave etmeliyiz.
TEŞEKKÜR EDİYORUM
Kulübümüz bu sezon BAL'ı 46 puan toplayarak 5. olarak bitirmiştir. Bu nedenle başta Futbolcularımıza, Teknik ekibe, destek veren medya mensuplarımıza tüm demiryolu çalışanlarına, bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza, sponsorlarımız ile destek veren tüm çevrelere teşekkür ederiz.
ETİK DEĞERLERİ ZORLAYAN YORUMLAR?
Önümüzdeki sezon BAL'a katılmayacağımız yönünde alınmış bir karar olmamasına rağmen bu konuda yapılan ve eleştiri sınırını aşarak etik değerleri zorlayan yorumlara bir anlam verilememektedir. Ayrıca bu konuda tek yetkili mercinin Yönetim kurulumuz olduğunu da hatırlatmak isteriz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.