Şimşeklerin keyfi yerinde
Eskişehirspor Ordu maçı hazırlıklarını neşe içinde sürdürüyor. Kritik maçta Mardinspor'u mağlup ederek haftayı üç puanla kapatan kırmızı şimşekler bir günlük dinlenmenin ardından dün öğle saatlerinde tesislerde toplanarak teknik direktör Ergin Işık gözetiminde Ordu maçı hazırlıklarına başladı.
Mardin maçında alınan üç puanla keyfi yerine gelen kırmızı şimşekler tesislerde tek çalışma yaptı. Bugün de yine tek antrenman yaparak hazırlıklarını sürdürecek olan kırmızı şimşekler pazar günü deplasmanda oynayacağı Orduspor maçı için Cuma sabahı Karadeniz yolculuğuna çıkacak. İki gün Ordu'da kamp yapacak olan Eskişehirspor zorlu maçtan puanla dömeyi hedefliyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.