Sinan takımdan ayrıldı
Yayınlanma:
Sağlıkspor’da daha önce anlaşılan Sinan takımdan ayrıldı. Takımda forma şansı bulmasının zor olduğuna inana genç oyuncu DSİ Bentspor’a döndü. Kırmızı Beyazlılarda teknik heyet Sinan’ın ayrılma kararına şaşırsa...
Sağlıkspor'da daha önce anlaşılan Sinan takımdan ayrıldı. Takımda forma şansı bulmasının zor olduğuna inana genç oyuncu DSİ Bentspor'a döndü. Kırmızı Beyazlılarda teknik heyet Sinan'ın ayrılma kararına şaşırsa da, oyuncuyu anlayışla karşıladı. Sinan yedek oturmaktansa oynamak istediğini ve DSİ Bentspor ile Süper Amatör Kümede 1 sezon daha forma giyerek kendini daha da geliştireceğini belirtti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.