SU SPORLARI KULÜBÜ BAŞARIYLA DÖNDÜ
Yayınlanma:
Burçak Meşeliktaş ortaya koyduğu performans ile büyüledi. Eskişehiri Kütahyada tek temsil eden Su Sporları Kulübü madalya bırakmadı. 9-10 yaşta Burçak Meşeliktaş 25metrede 00:18 saniye derecesiyle önemli bir başarıya...
Burçak Meşeliktaş ortaya koyduğu performans ile büyüledi.
Eskişehir'i Kütahya'da tek temsil eden Su Sporları Kulübü madalya bırakmadı. 9-10 yaşta Burçak Meşeliktaş 25metrede 00:18 saniye derecesiyle önemli bir başarıya imza attı. Ferdi katıldığı yarışmalarda Altın madalya kazandı. Yarışmalarda gümüş bir de bronz madalya kazanan Burçak Eskişehir'in gelecekteki olimpiyat temsilcisi olma yolunda ilerlediğini gösterdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.