TAEKWONDOCULARI ZİYARET ETTİLER
Yayınlanma:
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy ve Taekwondo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Çoban önceki gün taekwondoları ziyaret etti. Antrenmanı yakından takip eden Spor İl Müdürü Aksoy ve Çoban sporcular...
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy ve Taekwondo Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Alaattin Çoban önceki gün taekwondoları ziyaret etti. Antrenmanı yakından takip eden Spor İl Müdürü Aksoy ve Çoban sporcular ile kısa sürelide olsa sohbet ederek, bundan sonra ki spor yaşamlarında başarılar diledi. Taekwondo'da Eskişehir'in başarılı sporcular yetiştirdiğinin altını çizen Alaattin Çoban bundan sonra ki dönemde de ilimizin ülke taekwondosunda söz sahibi olacağına inandığını ifade etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.