TARAFTAR BANDOYLA COŞTU
Es-Es taraftarı dünkü maçta yine bando ile coştu. Her maçta olduğu gibi Kırmızı Şimşekleri destekleyen taraftar dün yine görevinin başındaydı. Sıcak havaya rağmen tribünleri dolduran Eskişehirsporlu taraftarlar takıma büyük destek verdi. Maç öncesinde futbolcuları tribünlere çağırarak moral aşılayan taraftarlar 90 dakika boyunca da bando eşliğinde coştu. Bandonun şovu karşısında az sayıdaki İstanbul Büyükşehir taraftarı da etkilenirken Es-Es Bandoyu destekleyen tezarühatta bulundu. Es-Es'li taraftarlar son dakikalarda gelen golle coşarken stadı sevinçli bir şekilde terketti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.