TARAFTAR HER YERDE
Yayınlanma:
Eskişehirspor taraftarı her yerde. İskoçyada da Eskişehirspor sevdalıları takımlarını yine yalnız bırakmadı. Saint Johnstone maçında tribünde ki yerlerini alan Eskişehirliler 90 dakika boyunca centilmence takımlarını desteklediler....
Eskişehirspor taraftarı her yerde. İskoçya'da da Eskişehirspor sevdalıları takımlarını yine yalnız bırakmadı. Saint Johnstone maçında tribünde ki yerlerini alan Eskişehirliler 90 dakika boyunca centilmence takımlarını desteklediler. Gerek Eskişehir'den özel uçakla giden, gerekse İskoçya'da yaşayan Türklerin bulunduğu taraftarlarımız maç sonunda tur atlamanın mutluluğunu yaşadılar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.