TARAFTAR KAYSERİ'DE GÜLEMEDİ
Yayınlanma:
Es-Es taraftarı Kayseride bu kez gülemedi. Son 3 sezondur Kayseride yenilmeyen Kırmızı Şimşekler dünkü mağlubiyeti ile kendisini desteklemeye gelen taraftarı da üzdü. Gerek Eskişehirden gelen gerekse Kayseri ve çevre illerdeki...
Es-Es taraftarı Kayseri'de bu kez gülemedi. Son 3 sezondur Kayseri'de yenilmeyen Kırmızı Şimşekler dünkü mağlubiyeti ile kendisini desteklemeye gelen taraftarı da üzdü. Gerek Eskişehir'den gelen gerekse Kayseri ve çevre illerdeki çok sayıda Es-Es taraftarı Kadir Has Stadyumu'nda Kırmızı Şimşekler'e destek verdi. İlk yarıdaki gollerle biranda sessizliğe bürünen taraftarlar önce Necati ardından da Tello'nun golleri ile adeta coştu. Rakip takımın 3'ncü golü ile yine üzülen taraftar staddan da boynü bükük ayrıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.