TARAFTARDAN GİDEN OYUNCULARA PANKARTLI JEST GELDİ
Yayınlanma:
Eskişehirspor taraftarı açtıkları pankartla takımdan ayrılan futbolculara da jest yapara, "Hakkımız helal, yolunuz açık olsun" dedi. Önceki akşam UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında Saint Johnstone ile karşılaşan...
Eskişehirspor taraftarı açtıkları pankartla takımdan ayrılan futbolculara da jest yapara, "Hakkımız helal, yolunuz açık olsun" dedi.
Önceki akşam UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turu ilk maçında Saint Johnstone ile karşılaşan Eskişehirspor'un maçına taraftarlar büyük ilgi gösterdi.
Açık tribündeki taraftarlar sezon bitince takımdan ayrılar Ivesa, Volkan,Nadareviç, Koray, Bülent Ertuğrul ve Serdar için isimleri ve forma numaralarını yazarak "Hakkımız helal, yolunuz açık olsun" pankartı açarak futbolculara jestte bulundu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.