TECRÜBELİ SERVET MİNİKLERİ KIRMADI
Yayınlanma:
Es-Esin yıldız oyuncusu Servet hazırlık maçını izlemeye gelen minikleri kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi. Galatasaraydan Eskişehirspora transfer olan Servet Çetin Kırmızı Şimşeklere çabuk uyum sağladı.Teknik...
Es-Es'in yıldız oyuncusu Servet hazırlık maçını izlemeye gelen minikleri kırmayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.
Galatasaray'dan Eskişehirspor'a transfer olan Servet Çetin Kırmızı Şimşeklere çabuk uyum sağladı.
Teknik direktör Ersun Yanal tarafından Azerbaycan takımı ile oynanan maçta da forma oynatılan Servet çetin maç öncesi ve maç sonrası kendini izlemeye gelen minik taraftarları kırmayarak bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.