U-16 VE 17'LER BAŞKENTTE GALİP
Yayınlanma:
Eskişehirspor Akademi ligi takımları dün başkentte Ankaragücüne konuk oldu.Günün ilk maçında Eskişehirspor U 16 takımı rakibini İbrahim ve Furkanın golleri ile 2-1 mağlup ederek 3 puan almayı başardı.Diğer maçta ise...
Eskişehirspor Akademi ligi takımları dün başkentte Ankaragücü'ne konuk oldu.Günün ilk maçında Eskişehirspor U 16 takımı rakibini İbrahim ve Furkan'ın golleri ile 2-1 mağlup ederek 3 puan almayı başardı.Diğer maçta ise U 17 takımımız Ankaragücü ile karşı karşıya geldi. Büyük çekişmeye sahne olan maçta Eskişehirspor u 17 takımı rakibini Devran'ın attığı gollerle 2-1 yenerek başkentten şen döndü.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.