U17 Ligi’nde gruplar şekillenmeye başladı
Yayınlanma:
![](https://cdn.istikbalgazetesi.com/author/363_s.jpg)
2 Grupta 16 takımın mücadele ettiği U17 Ligi’nde 4.hafta geride kaldı. Haftaya puansız giren iki ekibin mücadelesinde Gençlergücü’nü 2-1 yenen Vişnelikspor galibiyetle tanıştı.
Sağlıkspor’un Ömür Boyu Spor Kulübü’nü 13-0 yendiği haftada Anadolu Üniversitesi de Büyükdere karşısında 3-0 kazandı. Yenikent’i 3-2 yenen Harb-İşspor’da Play-Off yarışında olabileceğini gösterdi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.