Vişnelik şampiyon
Büyükler basketbol liginde Vişnelikspor şampiyon oldu. Bu yıl 3 grupta yapılan Büyük erkekler basketbol liginde grup birincileri tek devreli lig usulü finallerde mücadele etti. Harbişspor'u mağlup eden Havagücü ve Vişnelikspor takımları önceki akşam şampiyonluk maçında karşılaştı.
Maçın ilk yarısını 33-22 önde kapatan Vişnelikspor ikinci yarıda da üstünlüğünü sürdürerek karşılaşmayı 65-47 kazanıp Eskişehir şampiyonu oldu. Vişnelikspor'lu basketbolcular maçtan sonra büyük sevinç yaşadı.
Maç sonunda birinci olan Vişnelik, ikinci olan Havagücü ve üçüncü olan Harbişspor takımlarına kupaları verildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.