Yaş gününü spor salonunda kutladı
Yayınlanma:
Adalet ilköğretim voleybolcusu Burcu maç sonrası doğum günü pastasını üfledi.Dün oynanan Adalet- İki Eylül yarı final karşılaşması sonunda Adalet İlköğretim Okulu rakibini 3-1 mağlup ederek adını finale taşıdı. Alınan...
Adalet ilköğretim voleybolcusu Burcu maç sonrası doğum günü pastasını üfledi.
Dün oynanan Adalet- İki Eylül yarı final karşılaşması sonunda Adalet İlköğretim Okulu rakibini 3-1 mağlup ederek adını finale taşıdı. Alınan bu zaferin ardından sporcu Burcu'nun doğum günü hem finale kalmanın sevinci hem de Burcu'nun doğum günü pastası kesilerek çifte mutluluk yaşadılar. Burcu "İnşallah şampiyon olacağız" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.