Yat keyfi kar kaldı
Eskişehirspor'lu yöneticilerin Marsilya'da yaptıkları yat keyfi kar kaldı.
Yönetim İskoçya'da olduğu gibi Fransa'da da takımı yalnız bırakmadı.
Sıcak hava ve deniz kentinden faydalanan yöneticiler İlhan Arslan, Ahmet Akpınar ve Kaan Ay kafilede bulunan eski Büyükşehir Belediye başkana Orhan Soydaş ve eski yönetici Kazım Ay ile birlikte yat kiralayarak gezinti yaptı. Marsilya koylarını kaptan Kazım Ay liderliğinde gezen Eskişehir'lilerin bu gezisi bir bakıma stres attırdı. Yöneticiler maç sonrası alınan farklı yenilgi sonrasında da oldukça üzgündü.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.