A.Ü.’de ücretsiz dil kursu

A.Ü.'de ücretsiz dil kursu

Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri Topluma Hizmet Uygulamaları (THU205) ders kapsamında, istekli olan herkese Almanca Kursu veriliyor. Kurs eğitim fakültesi öğrencileri tarafından İl Gençlik Sağlık Müdürlüğü...

Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri Topluma Hizmet Uygulamaları (THU205) ders kapsamında, istekli olan herkese Almanca Kursu veriliyor. Kurs eğitim fakültesi öğrencileri tarafından İl Gençlik Sağlık Müdürlüğü Gençlik Merkezi dersliklerinde veriliyor. Ders hocası Doç.Dr. Asuman Ağaçsapan ve İl Gençlik Sağlık Müdürlüğü yönetiminde ki Zeki Tekin sayesinde kurs ücretsiz bir şekilde isteyen herkese veriliyor.
Eğitim Fakültesi'nin gönüllü öğrencilerinden Adem Savaş Öz, Caner Kasap, Aslı Özalp, Mehmet Emre Bacak, Pınar Dursun, ders kitabı olarak Optimal A1'kullanıyorlar.
Topluma Hizmet Uygulamaları dersini alan öğrencilerin son derce istekli bir şekilde iki aydır ders veriyorlar ve Almancayı sevdirerek öğretmeye çalışıyorlar diyen Ağaçsapan "Çeşitli yaş gruplarını mesleki amaçla ya da kişisel gelişim amacıyla yabancı dil programına toplamayı başardık." dedi.
Şuan kursa kayıtlı 62 katılımcıya Anadolu Üniversitesi ve İl Gençlik Sağlık Müdürlüğü'nden Katılım Belgesi verilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.