Avcı'dan destek talebi

Avcı’dan destek talebi
  Eskişehir Hacı Bektaş Veli Dernek Başkanı Kamer Ali Durur ve Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Özel Eskişehir Milletvekili ve eski Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’yı meclisteki makamında ziyaret etti. Nabi Avcı’ya...

 


 


Eskişehir Hacı Bektaş Veli Dernek Başkanı Kamer Ali Durur ve Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin özel Eskişehir Milletvekili ve eski Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’yı meclisteki makamında ziyaret etti.


 


Nabi Avcı’ya derneğin son 4 yıldır yaptığı çalışmalar hakkında bilgi veren Kamer Ali Durur ve Hüseyin özel bundan sonra yapılması planlanan projeler hakkında da bilgi verdiler.


Büyükdere Mahallesi Ali çetinkaya caddesi üzerinde bulunan toprak saha içerisinde Hacı Bektaş Veli Derneğinin  660 metrekare arsa payı olduğunu belirten Kamer Ali Durur, bu alan içerisinde kültür merkezi yapılmasını  planladıklarını belirtti.


 


Başta Kültür Merkezi olmak üzere yapılacak  projeler için bu alanın yetersiz geldiğini belirten yönetim kurulu üyesi Hüseyin özel derneğin sahip olduğu arsanın arttırılması için birçok girişimde bulunulduğunu belirtti.


Bu alan içerisinde Tekel Genel Müdürlüğü’ne ait olan 2046 metrekare arsanın da derneğe tahsisi yapılması için çalışmalar yaptıklarını belirten Kamer Ali Durur ve Hüseyin özel  Nabi Avcı’dan bu konu hakkında destek  istedi.


 


Nabi Avcı ise bu alanın Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneğine tahsisi için ilgileneceği ve konunun takipçisi olacağı hakkında söz verdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.