BBP'den açıklama
Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Olağan Kongresi bugün 13.00'da parti binasında yapılacak. Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Alper Çakır, yaptığı açıklamada, "Seçimlerde partimizi daha iyi temsil etmek için Merkez ilçe kongremizi parti il binamızda saat 13.00'da gerçekleştireceğiz. Tüm delegelerimizi, üyelerimizi ve dava arkadaşlarımızı bekliyoruz" dedi. Çakır, "Mart'ta Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu'nun katılımıyla, Ankara Büyükşehir Belediyesi mehteran takımıyla Alpu İlçe, Seyitgazi İlçe ve Kırka Belde teşkilatlarımızın açılışını büyük bir coşku ve katılımla gerçekleştirmiş ve seçim startını vermiştik. Büyük Birlik Partisi ezilen kesimin, çiftçinin, işçinin, emekli ve memurun, dul ve yetimin iktidarı olacaktır" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.