DSP "Çalışanların emeğine göz dikiliyor"
DSP İl Başkanı Hüdaver Bekler, AKP İktidarının çalışanlar ve emeği ile geçinenlerin uzun mücadeleler sonucu elde ettikleri sosyal, ekonomik kazanımlarına tekrar göz diktiklerini söyledi. Emekçilerin on yıldır yüzünün gülmediğini ifade eden Hüdaver Bekler, " Şimdi de gelecek planlarını kurdukları emekliliklerinde bir ev sahibi olmayı ya da çocuklarını evlendirmeyi düşündükleri kıdem tazminatlarını da kaybetmek üzereler. Çalışanlar artık AKP'yi iyi tanımalı. Bu kadar haklarını ellerinden alan, umutlarını çalan AKP'ye ders vermeli, oy vermekten vazgeçmelidir" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.