EDİ-KOOP kongre yaptı

EDİ-KOOP kongre yaptı
Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Alp yaptığı açılış konuşmasında:ülkemizde artan AVM sayısının ve hemen her vatandaşa verilen banka kartlarının haksız rekabete neden olduğunu belirtti.Genel Kurul, Yönetim ve Denetim...

Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Alp yaptığı açılış konuşmasında:ülkemizde artan AVM sayısının ve hemen her vatandaşa verilen banka kartlarının haksız rekabete neden olduğunu belirtti.
Genel Kurul, Yönetim ve Denetim Kurulu faaliyet raporları, bilanço, Gelir-Gider cetvellerinin ayrı ayrı okunması, müzakere ve cevaplarla devam etti.
Davetliler arasında bulunan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, yaptığı konuşmasında; EDİ-KOOP'un başarısının çok büyük olduğunu, AVM'lere karşı Eskişehir Halkı'nın EDİ-KOOP'u tercih etmesinin bir nedeni olduğu ve bunun düşünülmesi gerektiğini dile getirdi.
Ardından Kurul, Kooperatif Kurucusu Muhittin Yılmaz'ın konuşması ve 2015 yılı çalışma programı ve tahmini bütçenin görüşülmesi, Yönetim Kurulunun diğer tekliflerinin görüşülmesi ve karara bağlanması ile devam etti. Dilek ve temenniler ile de kapanış yapıldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.