İşçi emeklileri kongreye gidiyor
Türkiye Emekliler Derneği Eskişehir Şube Başkanı Arif Duru, 26 Ağustos Pazar günü 21'inci olağan genel kurullarını gerçekleştireceklerini söyledi. Duru, kurulun Devlet Demiryolları salonunda toplanacağını belirterek, tüm üyelerini kongreye katılmaya davet etti.
Duru, " Saat 9'da başlayacak 21'inci olağan genel kuruluna üyelerimizin katılmalarını önemsiyor ve rica ediyoruz. Ekonomik bunalımın had safhaya ulaştığı bu güç koşullarda, işçi emeklimizin yükü çok daha ağırlaşmıştır. Böyle bir dönemde yaşam mücadelesi veren emeklimizin sorunlarını yönetim olarak yakından izliyoruz" şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.