Kanserle Yaşam Derneği YARDIM BEKLİYOR
Yayınlanma:
Kanserle Yaşam Derneği Başkanı Güler Eren dün yaptığı açıklamada kanserli hastaların umut ışığı olarak yardımlar beklediğini söyledi. En başta lösemi hastalarının böyle bir yardım eli beklediğini belirten Dernek Başkanı...
Kanserle Yaşam Derneği Başkanı Güler Eren dün yaptığı açıklamada kanserli hastaların umut ışığı olarak yardımlar beklediğini söyledi. En başta lösemi hastalarının böyle bir yardım eli beklediğini belirten Dernek Başkanı Eren, yüksek tedavi masrafları nedeniyle pek çok hastanın tam anlamıyla tedavi olamadığını belirtti. Bir hastanın yıllık tedavi masrafının 40 ile 100 bin Dolar arasında olduğunu söyleyen Eren; "Yaşamaya kucak açtık, gelin bizlere bir umut ışığı da siz olun" diyerek yardım severlere çağrıda bulundu.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.