Merkez Tekeciler köyünde şükür duası
Yayınlanma:
03 Haziran 2007 pazar günü merkez Tekeciler Köyünde şükür duası yapılacağı açıklandı. Tekeciler Köyü Muhtarı Mehmet Yılmaz yaptığı açıklamada," köy muhtarlığımız ve şehirde yaşayan vatandaşlarımızın verdiği...
03 Haziran 2007 pazar günü merkez Tekeciler Köyü'nde şükür duası yapılacağı açıklandı. Tekeciler Köyü Muhtarı Mehmet Yılmaz yaptığı açıklamada," köy muhtarlığımız ve şehirde yaşayan vatandaşlarımızın verdiği katkılarla her yıl haziran ayında şükür duası yapmaktayız. Şükür duasına ilimizdeki bütün kamu kurumu kuruluş idarecilerimiz, Eskişehir halkımız ve bütün komşu köylülerimiz davetlidir. Köyümüz güzel bir orman köyü olduğundan vatandaşlarımızın duaya gelerek köyümüzü de görmelerini dilerim. " dedi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.