MHP'liler Esentepe'de
MHP Eskişehir İl Başkanı Ayhan Sezer ve yönetim kurulu üyeleri Ramazan ayı programı dahilinde Esentepe mahallesine ziyaret ettiler. MHP İl Başkanı Ayhan Sezer bu mahalle gezilerinin devam edeceğini halkımızla her zaman el ele çalışma yapacaklarını vatandaşlarımızın fikirleri bizim için çok önemli olduğunu mahalle halkımızın sorunlarını yerinde dinleyip ve bu sorunları yetkili mercilere ulaştırma konusunda vatandaşımızın her zaman yanlarında olacağımızı söylüyoruz. Bu ziyaret'den mahalleli vatandaşlar oldukça memnun olduklarını belirttiler. MHP İl Başkanı Ayhan Sezer'de sadece seçim zamanı değil her zaman mahalleye gelerek sorunları yerinde dinlemeye devam edeceklerini ifade etti. İlerleyen günlerde tekrar mahalleyi ziyaret edeceklerini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.