MÜFTÜLÜKTE BAYRAMLAŞMA
Eskişehir İl Müftülüğünde bayramlaşma bayramın birinci günü gerçekleştirildi. Sabah saat 09:00 - 10:00 arası düzenlenen merasime Eskişehir İl Müftüsü Niyazi ERSOY, İl Müftü Yardımcıları, İlçe Müftüleri, Şube Müdürleri, daire personeli ve din görevlilerinin yanı sıra halktan da yoğun bir katılım oldu. İl Müftüsü Niyazi ERSOY Ramazan Bayramının, tüm inananları birbirlerine daha çok yaklaştırması, dargınlıkların ortadan kalkması, kardeşlik ve dostluk duygularının daha da kuvvetlenmesi dilekleri ile tüm katılımcıların bayramını tebrik etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.