Odunpazarı'ndan eğitime tam destek
Yayınlanma:
Odunpazarı Belediyesi eğitime sağladığı büyük destek bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. Okulların ihtiyaçları doğrultusunda bahçe düzenlemelerinden asfalta, oyun gruplarından bank ve çöp kutularına kadar okulların tüm...
Odunpazarı Belediyesi eğitime sağladığı büyük destek bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. Okulların ihtiyaçları doğrultusunda bahçe düzenlemelerinden asfalta, oyun gruplarından bank ve çöp kutularına kadar okulların tüm fiziksel gereksinimlerini karşılayan Odunpazarı Belediyesi, vatandaşlardan tam not alıyor. Gerçekleştirilen çalışmalarla öğrencilere sağlıklı ve modern bir eğitim ortamı kazandıran Odunpazarı Belediyesi yetkilileri, eğitime desteğin artarak devam edeceğini ifade etti
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.