“Özaydemir  gerçekleri söylemiyor”

"Özaydemir gerçekleri söylemiyor"

Geçtiğimiz hafta Sanayi Odası başkanı Savaş Özaydemir’in yapmış olduğu açıklamalara muhalefet grubundan cevap geldi.İbiş Otel çok amaçlı salonundaki toplantıya Sanayi odası Meclis üyeleri olan Merih M.Usluer, Mehmet Öztekin,...

Geçtiğimiz hafta Sanayi Odası başkanı Savaş Özaydemir'in yapmış olduğu açıklamalara muhalefet grubundan cevap geldi.
İbiş Otel çok amaçlı salonundaki toplantıya Sanayi odası Meclis üyeleri olan Merih M.Usluer, Mehmet Öztekin, Mustafa Öztürk, Nevzat Kaymak, Mustafa Çetintaş, Arif Çağlayan ile M.Ali Yavuz katıldı.Özaydemir'in açıklamalarına eleştirili bir şekilde karşılık veren Merih M.Usluer "Kendisi organizede 4 bin öğrencinin öğrenim göreceği bir okuldan söz etmektedir.Bu okul fizibilitesi olmayan bir parvanadır. Kamuoyu nezdinde pozitif imaj yaratabilmek ve destek oluşturabilmek için uydurulmuş bir hikayeden başka bir şey değildir" dedi.
Meclis üyesi Usluer, "Enerji santralinin gerçek sahibi bizleriz.Sanayi Bakanlığı müfettişlerince hazırlanan raporda enerji santralının organize sanayi yönetiminin mülkiyetinde olması gereklililği açıkça ifade edilmiştir. Vakfa devredilmemesi için her türlü yasal mücadeleyi sürdüreceğiz" şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.