VATAN PARTİSİN'DE KATILIM TÖRENİ

VATAN PARTİSİN’DE KATILIM TÖRENİ
Gerçekleşen törene Vatan Partisi Genel Başkan yardımcısı Erol Çakır, İl Başkanı Mustafa Erdönmez ve partililer katıldı. Gerçekleşen tören sonrası partiye üye olan 120 kişiye rozet takıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın...

Gerçekleşen törene Vatan Partisi Genel Başkan yardımcısı Erol Çakır, İl Başkanı Mustafa Erdönmez ve partililer katıldı. Gerçekleşen tören sonrası partiye üye olan 120 kişiye rozet takıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra söz alan İl Başkanı Mustafa Erdönmez, "Devrimciler, halkçılar, vatanseverler Vatan Partisi çatısı altında birleşmeye devam ediyor. Hiç kimse Vatan Partisi'nin büyümesine engel olamayacak. Milletin birliğini sağlayacağız. Türkiye'nin çaresi biziz" dedi.
Vatan Partisi Genel Başkan yardımcısı Erol Çakır ülkenin her geçen gün karanlığa doğru gittiğini söyleyerek, "Üzüntü ve endişe içindeyiz. Geleceğe umutla bakmak istiyoruz ama maalesef ülkemiz karanlığa gitmeye devam ediyor. Ülkemizin başında her şeyi seçimden ibaret sayan bir hükümet var. Hukuk ve adalet yok edildi. Pazarlar küçüldü, ekonomik olarak iyi durumda değiliz" dedi.
Vatan Partisi'nin Türkiye'nin partisi olduğunu söyleyen Çakır, "Bu ülkenin kurtuluşu Vatan Partisi'ndedir. Muhalefet partilerinin iktidara gelme ümidi olmadığı için çaresizlik içerisindeler. Türkiye'nin önünü açacak olan tek bir yol var o da Vatan Partisi'dir. Vatan Partisi halkçıların, milliyetçilerin, devrimcilerin, vatanseverlerin ortak bir çatı altında birleştiği tek partidir" diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.