Yabancı sanatçılar iftarda tanıştı
Litvanya, Slovenya ve Bulgaristan'dan konuk olarak Eskişehir'e gelen genç sanatçılar iftar yemeğine de katıldı.
Anadolu Üniversitesi'nin konuğu olarak Eskişehir'e gelen ve düzenlenen sokak tiyatrosunda görev alan yabancı sanatçılar, önceki akşam Tepebaşı Belediyesi'nin iftar yemeğine de katıldı.
Şirintepe Mahallesi'nde düzenlenen iftara katılan ve yemek almak için kuyruğa giren yabancı konuklara Şirintepe sakinleri en güzel şekilde misafirperverlik yaptılar.
Şirintepelilerin yaptıkları ikramlardan, ilgiden ve atmosferden hayli etkilenen yabancı konuklar, yemekten sonra ise herkesi şaşırtan bir şey yaptılar. Ellerine geçirdikleri çöp poşetleri ile tüm masaları tek tek dolaşıp temizleyen yabancı sanatçılar, gösterdikleri bu yaklaşım ile büyük takdir kazandılar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.