Yaşlı ve engellilere sıcak yemek
Tepebaşı Belediyesi Çamlıca Aşevi tarafından yoksul ve yardıma muhtaç vatandaşlara yemek dağıtımı bütün hızıyla devam ediyor.
Yemek yapamayacak kadar yaşlı, hasta ve engelli 150 aileye her gün sefer taslarıyla 3 çeşit sıcak yemek servisi yapılıyor. Geçtiğimiz yıl ihtiyaç sahibi 1387 aileye gıda yardımının yapıldığını söyleyen Tepebaşı Belediyesi Çamlıca Aşevi yetkilileri, bu yılda aynı yoğunlukta çalışmalarını sürdüreceklerini belirttiler. Yetkililer hayırsever vatandaşların adak ve kurbanlarını ücretsiz olarak aşevlerinde kestirebileceklerini söyleyerek bağışlanan etlerin fakir vatandaşlarımıza sıcak yemek olarak dağıtılacağını ifade ettiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.