Yeni Nüfus Müdürü göreve başladı
Yayınlanma:
Yeni İl Nüfus Müdürü Kemal Özmen göreve başladı. İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak 24 yıl Eskişehirde görev yaptıktan sonra Kastamonu İl Müdürlüğüne tayin olan Süleyman Saraçoğlunun ardından yerine atanan...
Yeni İl Nüfus Müdürü Kemal Özmen göreve başladı.
İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak 24 yıl Eskişehir'de görev yaptıktan sonra Kastamonu İl Müdürlüğü'ne tayin olan Süleyman Saraçoğlu'nun ardından yerine atanan Kemal Özmen göreve başladı. 4 yıl boyunca Trabzon İl Nüfus Müdürü olarak görev yapan Özmen, bundan sonar Eskişehir İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü görevini yürütecek.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.