Okurumuz Batıkent'ten aradı. Geçtiğimiz haftalar içinde meydana gelen olay sonrasında büyük bir korku yaşadıklarını söyleyen okurumuz "Biz de Batıkent'te oturuyoruz. Maalesef hala çok sayıda köpek var ve biz bu durumdan çok korkuyoruz" diye başladığı konuşmasında, özellikle çocukların okula gidiş ve geliş saatlerinde ya da dışarıda oynadıkları anlarda akıllarının hep köpeklerde olduğunu söyledi. Bu köpeklerin öldürülmesini ve eskiden olduğu gibi zehirlenmesini kesinlikle istemediğini, fakat güvenli bir çözüm bulunması gerektiğini söyleyen okurumuz "Köpekler de sonuçta can. Zaman zaman bizlerin de bu köpekleri beslediği oluyor. Ancak bu yaşanan olay bizi çok ürküttü. Hem köpeklerin hem de köpeklerden kaynaklanabilecek bu acı olayların yaşanmaması adına yeni bir yol bulunması gerektiğine inanıyoruz" dedi. Aksi takdirde bu korkunun kendilerinde hep var olacağını da sözlerine ekleyen okurumuzun konuya ilişkin olarak söylediklerini aynen aktarıyor ve konuyu da ilgililerin bilgisine sunuyoruz.
Önceki ve Sonraki YazılarYAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Eskişehir haberleri, Eskişehir gazeteleri, Eskişehirspor haberleri, Eskişehir asayiş haberleri, Eskişehir siyaset, Eskişehir belediyeleri, Son dakika Eskişehir haberleri, Eskişehir son dakika, Eskişehirspor son dakika
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.