3 takım tur atladı
İlimizde yapılan 3. lige terfi maçlarında İnegöl Kurtuluş, Bursa Kestel ve Çanakkale Aslanca tur atladı.
7 takımın mücadele ettiği 3. lige terfi maçlarında dün iki ayrı sahada üç maç oynandı. Mahmudiye ilçe sahasında oynanan ve büyük bir çekişmeye sahne olan günün ilk maçında normal süre 1-1 berabere tamamlanırken penaltı atışları sonucunda İnegöl Kurtuluş İstanbul Kastamonu'yu 6-5 yendi. Diğer maçta Çanakkale Aslanca Edirne Keşan'ı 2-1 yendi, Necdet Yıldırım sahasında ise Bursa Kestel İstanbul Sivri'yi 1-0 mağlup etti. Cuma günü Atatürk Stadında saat 13.00'de İnegöl Kurtuluş-Çanakkale Aslanca, 16.00'da ise Bursa Kestel-Bilecik Söğüt karşı karşıya gelecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.