4 takım play-off'ta
Yayınlanma:
A gençler liginde hafta sonunda oynanan karşılaşmalarla grup maçları sona erdi. A grubunda Demirspor birinci, Dsi Bentspor ikinci, B grubunda ise Şekerspor birinci, Sağlıkspor ise ikinci olarak play-offa adını yazdıran ekipler...
A gençler liginde hafta sonunda oynanan karşılaşmalarla grup maçları sona erdi.
A grubunda Demirspor birinci, Dsi Bentspor ikinci, B grubunda ise Şekerspor birinci, Sağlıkspor ise ikinci olarak play-off'a adını yazdıran ekipler oldular. Bu yıl iki takımın Türkiye şampiyonası grup elemelerine gideceği A gençler liginde play-off maçlarının da hayli zevkli ve çekişmeli geçmesi bekleniyor. Öte yandan Adanır ve Işıkspor küme düşerek önümüzdeki yıl ikinci gençler liginde mücadele edecek takımlar oludlar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.