8 takım play-off'ta
İlköğretim okulları arası yıldız kızlar futbol il birinciliğinde 8 takım play-off vizesi aldı.
Dün Osamngazi Üniversitesi kapalı halı sahasında oynanan maçlarda Ülkü İstiklal'i 5-0, 100.Yıl A.Fuat Cebesoy'u 1-0, Ziya Gökalp Yavuz Selim'i 6-0, İsmet İnönü S.Hava Kamışlı'yı 3-0, Erenköy Kılıçarslan'ı 3-0 yenerken, Mualla Zeyrek ile Metin Sönmez 0-0, Hürriyet ile de Eti Maden 1-1 berabere kalarak puanları paylaştı.
Bu sonuçların ardından 8 takımın 2 grupta mücadele edeceği yıldız kızlar futbol il birinciliği play-off A grubunda İsmet İnönü, Ülkü, Erenköy, Fahri Günay, B grubunda Metin Sönmez, Ziya Gökalp, Hürriyet ve 100. Yıl yer alacaklar. İlk iki sırayı alacak takımlar ise yarı finallerde mücadele etmeye hak kazanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.