AKADEMİDE RAKİP BURSA
6.hafta maçlarının oynayacağı ligde Eskişehirspor Akademi Ligi takımları güçlü Bursaspor ile 5 ayrı yaş kategorisinde karşı karşıya gelecek. Bu müsabakaların 2'si Eskişehir'de, 3'ü Bursa'da oynanacak.
Akademi Liginin 6. haftasında Eskişehirspor'un yaş grupları Bursaspor ile mücadele ediyor. U14 ve U15 takımlarımız bugün Bursa deplasmanında galibiyet arayacaklar. Karşılaşmalar ise saat 13.00 ve 14.45'de başlayacak. Yarında U16 ve U17 temsilcilerimiz Bursaspor'u evinde konuk ederken, maçlar 12.00 ile 14.00'de oynanacak.
U18lerde yine Bursaspor ile deplasmanda karşılaşırken, mücadele saat: 14.00'da başlayacak.
Her yaş kategorisinde 19 takımın mücadele ettiği Elit Akademi Liginde U14lerimiz ligde 2., U15ler grubunda 13., U16lar 14., U17ler 5., U18ler ise 12.sırada yer alıyor. Temsilcilerimizin Bursa karşısında puan ya da puanlar çıkartarak hafta sonu yüzümüz güldürmesi bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.