BARANSEL İÇİN MEVLİT OKUNACAK
Yayınlanma:
Fanatik Eskişehirspor taraftarı olan ve amansız hastalığa yakalanan Baransel Bakırcı geçtiğimiz yıl vefat etmişti. Baransel Bakırcının bugün ölümünün 1.yıl dönümü nedeniyle öğle namazı sonrası Çarşı camiinde ailesi...
Fanatik Eskişehirspor taraftarı olan ve amansız hastalığa yakalanan Baransel Bakırcı geçtiğimiz yıl vefat etmişti. Baransel Bakırcı'nın bugün ölümünün 1.yıl dönümü nedeniyle öğle namazı sonrası Çarşı camiinde ailesi tarafından mevlit okutulacak. Baransel Bakırcı'nın babası Gürol Bakırcı 'Oğlumuzun kaybetmenin acısını hala içimizde hissediyoruz. Bugüne denk gelen birinci yılında çarşı camiinde mevlit okutarak oğlumuzu anmış olacağız' dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.