Başkentten 1 puan çıktı
Eskişehirspor Akademi takımları Ankara'dan 1 puanla döndü.
Dün Gençlerbirliği'nin konuğu olan U14 ve U15 takımlarımız 1 beraberlik ve 1 yenilgi aldı.
İlk olarak sahaya çıkan U14 takımımız güçlü rakibi ile 1-1 berabere kalarak puanları paylaştı. Bu maçın ardından oynanan U15 müsabakası ise gol düellosu şeklinde geçti. U15 takımımız Gençlerbirliği karşısında sahadan 7-5 yenilgiyle ayrılmaktan kurulamadı.
Akademi liginde bugün saat:14.00'da U16, saat:16.00'da ise U17'lerimiz Hanefi Demirkol tesislerinde Gençlerbirliği'ni ağırlayacak. U18ler ise yine Ankara'da rakibinin konuğu olacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.