BASKETBOLDA Eğitim sürüyor
Yayınlanma:
l Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Basketbol branşında yaz okulu antrenmanları aralıksız devam ediyor. Gerek Atatürk, gerekse Çamlıca Kemal Unakıtan Spor Salonlarında antrenman yapan Basketbolcularda...
l Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Basketbol branşında yaz okulu antrenmanları aralıksız devam ediyor. Gerek Atatürk, gerekse Çamlıca Kemal Unakıtan Spor Salonlarında antrenman yapan Basketbolcularda 'Minik Dev Adamlar' geliyor.
8-16 Yaş kategorilerinde 6 grupta yapılan çalışmalarda toplam 350 sporcu basketbolun temel teknik ve kurallarını öğreniyorlar. nezaretinde yapılan çalışmalar oldukça renkli ve keyifli geçiyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.